logo

NATIVE WALLS CREATED BY NATURE

+38 (093) 876 56 97 | +38 (068) 372 07 13

Співробітництво

Виробництво

Завдяки наполегливому 20-ти річному досвіду в деревообробній галузі, вдалося створити повний власний цикл виробництва дерев'яних виробів. А прийнявши в штат команду професійних дизайнерів весь пазл був зібраний в одну картину. В Нашій компанії слова "якість продукції" та "мінімальні тимчасові рамки" - не порожні слова! Для цього була переформатована вся складська програма по твердих породах дерева, як основних, так і ексклюзивних, рідкісних видів.

Для дизайнерів

Компанія «AverWood» любить співпрацювати з дизайнерами. Співпрацюючи з Вами, ми можемо створювати фірмові продукти масово, призначені для вираження ідеального балансу між творчістю і дизайном, мистецтвом і функціональністю в інтер’єрі. Наші спільні проекти поділяють спільну завзятість в якості, унікальності та інновації. При передачі нам прав на запуск “Вашого виробу” в масове виробництво, передбачено фінансове заохочення. Пропозиції приймаються на пошту в будь-якому вигляді, від малюнка на папері до 3D моделей і візуалізацій до них.

Майстри деревообробки

Дорогі наші колеги по цеху. На превеликий жаль ми бачимося з Вами рідко. І чим далі наші міста одне від одного - тим рідше. Співпраця з вами цікава і наповнена новими знанями. Ми доступні в телефонному режимі цілодобово. За будь-якого питання. Пропозиції про співпрацю на пошту. Раді знайомству.

Маркетплейси та магазини

Так як наша продукція повністю виробляється на фабриці "AverWood", маємо можливість запропонувати індивідуально-вигідні умови оптових поставок.
Відвантажуємо з доставкою в будь-який регіон власним транспортом. Продукція нашого виробництва упакована таким чином, щоб виключити можливість пошкодження під час перевезення.
Якість - на найвищому рівні. Також ми забезпечимо Вам рекламно-інформаційну підтримку. Інформаційні матеріали розроблені з урахуванням багаторічного досвіду роботи зі споживачем.
Будемо раді бачити Наші вироби у Вас на вітрині:)

Замовити приклади
Закрити