logo

Рідні стіни створені природою

+38 (093) 876 56 97 | +38 (068) 372 07 13

Співробітництво

Виробництво

Завдяки наполегливому 20-ти річному досвіду в деревообробній галузі, вдалося створити практично повний власний цикл виробництва дерев'яних виробів. А прийнявши в штат команду професійних дизайнерів весь пазл був зібраний в одну картину. І продуктом цього став наш основний напрямок - дерев'яні панелі. У Нашій компанії слова "якість продукції" та "мінімальні тимчасові рамки" - не порожні слова! Для цього була переформатована вся складська програма по твердих породах дерева, як основних, так і ексклюзивних, рідкісних видів.

Для дизайнерів

Компанія «AverWood» любить співпрацювати з дизайнерами. Співпрацюючи з Вами, ми можемо створювати фірмові продукти масово, призначені для вираження ідеального балансу між творчістю і дизайном, мистецтвом і функціональністю в інтер’єрі. Наші спільні проекти поділяють спільну завзятість в якості, унікальності та інновації. Кожні 6 міс, при передачі прав на запуск Вашої колекції в масове виробництво, передбачено фінансове заохочення 4 самих неперевершених і неповторний моделей в рамках 4 колекцій нашої компанії. Пропозиції приймаються на пошту в будь-якому вигляді, від малюнка на папері до 3D моделей і візуалізацій до них.

Майстри Паркетчики

Дорогі наші колеги по цеху. На превеликий жаль ми бачимося з Вами рідко. І чим далі місто від виробництва, тим рідше. Але це не заважає нам знати про Ваші професійні навички все. Завдяки Вам наша робота приймає завершений вигляд. Для Вас ми доступні в телефонному режимі цілодобово. За будь-якого питання. Вимоги клієнтів високі. І до нас, як виробників. І відповідно до Вас, як майстрів по установці. Якщо Ваш досвід більше 10 років, наявність портфоліо по монтажних роботах дерев'яних виробів, тоді ми в команді!
Пропозиції про співпрацю на пошту. Раді знайомству.

Салони та магазини

Дерев'яні панелі це продукція, яка виробляється на фабриці "AverWood" і становить наш основний асортимент.
Запрошуємо Вас стати нашими партнерами - регіональними дистриб'юторами продукції під торговою маркою «AverWood». Як виробник, маємо можливість запропонувати індивідуально вигідні умови оптових поставок продукції.
Дерев'яні панелі оптом відвантажуємо з доставкою в будь-який регіон власним транспортом. Продукція нашого виробництва упакована таким чином, щоб виключити можливість пошкодження під час перевезення.
Якість нашої продукції на найвищому рівні. Також разом з продукцією ми забезпечимо Вам рекламно-інформаційну підтримку продукції. Інформаційні матеріали розроблені з урахуванням багаторічного досвіду роботи зі споживачем і враховують всі специфічні особливості виробленої групи товарів.
Будемо раді бачити Вас в нашій команді!

Заказать образцы
Закрыть