logo

Рідні стіни створені природою

+38 (093) 876 56 97 | +38 (068) 372 07 13

Монтаж

Вітаємо! Ви придбали дерев’яну мозаїку “AverWood”. Ви збираєтесь прикрасити свої стіни масивом  деревини. Перш ніж почати, переконайтеся, що у Вас є всі матеріали, необхідні для реалізації та доопрацювання вашого проекту.

Краса нашої продукції не обмежується їх інноваційною архітектурою та зовнішнім виглядом. Перед тим, як встановлювати дерев’яну мозаїку уважно прочитайте всі інструкції з монтажу та дотримуйтесь усіх описаних кроків , включаючи всі надані рекомендації для забезпечення належного монтажу та найкращих результатів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо найкращих результатів:

Властивості продукту. Ми з гордістю пропонуємо вироби, виготовлені із справжньої натуральної масивної деревини. Ми вважаємо, що використання натурального продукту – це єдиний спосіб надати справжності житловому простору. Ви не знайдете шпону з тонкого паперу в наших колекціях!

Важливо знати, що справжнє тверде дерево “AverWood” – це справді натуральний продукт, і кожна мозаїка у коробці матиме унікальну структуру, колір і текстуру. Важливо також знати, що як і будь-який інший дерев’яний виріб, справжня масивна деревина реагуватиме на коливання вологості, розширюючись та стискаючись у ширину, довжину та товщину. Невеликий рух дощечки та складання кубиків можуть з’являтися і є нормальними явищами. Ці зміни просто додають автентичності продукту та загальній естетиці. У цьому краса природних властивостей справжньої масивної деревини! Виробник не несе відповідальності за будь-які рухи дерев’яних елементів.

Виберіть правильну поверхню для вашого проекту – підходить лише для внутрішнього застосування. Рекомендується встановлювати мозаїку на стіну в кольорі мозаїки та лише на грунтовану стіну. Мозаїку не можна використовувати у вологих місцях або поблизу інтенсивних джерел тепла. Поверхні перед монтажем повинні бути повністю чистими і сухими .

ТЕМПЕРАТУРА ТА ВІДНОСНА ВОЛОГІСТЬ ПОВІТРЯ В ПРИМІЩЕННІ

Акліматизуйте деталі при кімнатній температурі від 18 ° до 30 ° протягом 72 годин до монтажу. Підтримуйте відносну вологість повітря в приміщенні від 40% до 60% постійно.

ПОТРІБНІ ІНСТРУМЕНТИ І АКСЕСУАРИ

Рівень та / або поперечний лазерний рівень

Косинок з ручною пилою, ручною або електричною торцювальною пилкою

Рулетка

Олівець

Рідкі цвяхи або електропістолет з шпилькою 12-25мм

Індивідуальні засоби захисту необхідні під час різання та встановлення . Використовуйте захисні окуляри та рукавички та захищайте свій одяг, щоб уникнути тріски. 

Вам також знадобиться пилосмок, для прибирання після завершення встановлення.

КРОК 1

Рекомендуємо залишити відкритим ящик з мозаїкою в кімнаті, де ви будете реалізовувати свій проект на 72 години.

КРОК 2

ОГЛЯД ТА ОЧИЩЕННЯ ПОВЕРХНІ

 Зніміть гнучкі покриття, такі як шпалери, уберіть нещільну фарбу та видаліть цвяхи або щось, що стирчить з поверхонь. Перед встановленням мозаїки ваша поверхня повинна бути чистою та вільною від будь-яких пухких матеріалів або сміття. Зніміть і відкладіть усі стінові плити та плінтуси, якщо це потрібно для вашого проекту. Їх можна перевстановити після встановлення мозаїки .

Навіть якщо поверхня вже виглядає чистою, пил швидко накопичується. Наявність різних забруднень у приміщенні зменшує здатність клею злипатися. Отже, перед установкою дерев’яних панелей поверхні слід очистити водою з милом. Поверхня повинна бути повністю сухою і структурно здатною підтримувати вагу мозаїки . Якщо ви плануєте повісити якісь декоративні предмети на своїй стіні після установки, обов’язково визначте опорні шпильки перед тим, як застосовувати мозаїку.

КРОК 3

СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ, ТА ВСТАНОВЛЕННЯ

 Переконайтеся, що у Вас є достатньо місця та світла, а також усього необхідного обладнання під рукою для досягнення вашого проекту. Розкрийте і змішайте мозаїку з різних ящиків. Знайдіть натхнення у візерунках і створіть свій власний дизайн. Важливо знати, що справжнє тверде дерево – це справді натуральнийпродукт, і кожен елемент у коробці продемонструє унікальну структуру, колір і текстуру.

За допомогою рівня намалюйте свою контрольну лінію на чистій і сухій поверхні, на якій ви плануєте встановити панелі. Майте на увазі, що ви повинні встановлювати мозаїку знизу вгору. Зметіть з стіни пил. Нанесіть рідкі цвяхи (керуйтесь інструкцією з нанесення клею на упаковці) на задню сторону мозаїки. Утримуйте і натискайте на всю мозаїку щонайменше 10 секунд. При встановленні слідуючої мозаїки повторюйте операцію.

Переконайтеся, що мозаїка правильно вирівняна там, де вона буде розташована. Кінцеве прилипання приблизно через 24 години. Обріжте крайні елементи, як потрібно, припасувавши їх до суміжних або заздалегідь визначених поверхонь. Приділіть особливу увагу на кінцях, а також залиште 2см простір по всіх кутах і 1см простір у верхній і нижній частині стіни.

Якщо ви стикаєтесь із проблемами зчеплення, цілком ймовірно, що поверхня все ще була вологою до нанесення, що вона не була належним чином очищена або що стіна не є абсолютно прямою чи осілою. Наша мозаїка це справжній дерев’яний виріб. У разі завивки або неприлипання просто нанесіть на кут панелі кілька рідких цвяхів, та притисніть до сусідньої панелі малярною стрічкою на деякий час.

 Очистіть робочий простір і не соромтеся зберігати залишки панелей для інших інноваційних проектів! Провсяк випадок фабрика “AverWood” зберігає  ще 5% Вашого замовлення у себе на складі на протязі 6міс.

Витратьте трохи часу, щоб помилуватися досягнутим власним дизайном дерев’яних стін! Будь ласка, не соромтеся ділитися з нами кінцевим результатом за адресою averwood@ukr.net. або через соціальні мережі. 

ПРОЕКТУВАННЯ ЗРАЗКІВ І ІДЕЙ

Мозаїку можна встановити як на всю стіну, кутову стінку, напівстінку або середню стіну. Горизонтальні, вертикальні та діагональні візерунки – найпоширеніші способи встановлення деталей з колекції, але вони також можуть створити чудовий дизайн для дзеркальної рами, опор для ліжок або будь-якого іншого додатку, який ви можете собі уявити. Можливості безмежні!

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

За потреби чистіть за допомогою сухої ганчірки або пуховї щітки. Уникайте використання миючих засобів та води.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАСНИКА / ВСТАНОВЛЮВАЧА

Всі коробки ретельно перевіряються, щоб переконатися, що ви отримуєте лише найкраще, що ми виготовляємо та обробляємо. Оскільки всі наші продукти є натуральними, можливі деякі зміни в оцінці. Монтажник несе відповідальність за перевірку придатності всіх деталей перед встановленням. Невідповідний продукт не слід встановлювати. Якщо він встановлений, він буде вважатися прийнятим. У дуже малоймовірних випадках виявляються видимі дефекти, вам слід негайно зв’язатися зі своїм постачальником. Не встановлюйте деталі, які, як ви підозрюєте, мають дефекти.

Не встановлюйте панелі у приміщеннях з високим рівнем вологості, таких як сауна або ванна кімната. Не встановлюйте поблизу джерел інтенсивного тепла, таких як каміни та печі.

Відповідальність за монтаж полягає в тому, щоб гарантувати, що встановлена правильно по проекту. Є чистими та придатними. Виробник та дистриб’ютор не несуть відповідальності за недотримання умов з окліматизації та за неправильну установку. Панелі не мають несучих властивостей, які дозволяють що – небудь вішати безпосередньо до продукту. Не застосовуйте його ніде, крім як на відповідних поверхнях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь за посиланням на упаковці товару.

Форма заявки


Закрыть