logo

Рідні стіни створені природою

+38 (093) 876 56 97 | +38 (068) 372 07 13

Магнітний тримач ножів

Незамінний на любій кухні. Стильний та надійний завдяки натуральним твердим породам дерева з надпотужними магнітам з силою від 200кг. в одному виробі.

ОНОВЛЕНА КОЛЕКЦІЯ ПАНЕЛЕЙ LOFT

КРАФТОВІ МЕТОДИ ОБРОБКИ ДЕРЕВИНИ В КОЖНІЙ МОДЕЛІ

CHEVRON

Вишукана французька ялинка міцно асоціюється з древніми палацами і замками, а також з шале - затишними провінційними будиночками в швейцарському стилі.

3D ДИЗАЙН ON-LINE

ПОСЛУГА БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ КУПІВЛІ ТОВАРУ!

Mosaic

Мозаїка – від цього слова віє розкішшю римських терм і величчю візантійських храмів. Саме поняття мозаїки необоротно вписане в наше життя. По суті, це одна з функцій аналізу нашої свідомості, осяжність реальності і з’єднання різних фрагментів життя в єдину картину світу.
Flowers
Marocco
Tetragon
Hexagon

Лофт

Простота але не мінімалізм. Актуальність колекції обумовлена прагненням суспільства до прямих ліній, екологічності та натуральності. Тут немає надмірностей. Все від «екологічної» простоти кантрі до технологічної складності хай-тек.
Chevron
Attic
Step
Steps

Держатели ножей

Класичний стиль як вино – з роками стає ціннішим, і незважаючи на швидкоплинність тенденцій в світі дизайну, залишається затребуваним. Завжди. Приділіть стінам особливу увагу – дерево посилить розкіш і благородство інтер’єру. Це підкреслить статус господарів квартири (одне з завдань класики, яке склалося історично).
Магнітна планка
Коло
Classic 2 ukr
Сота

Kraft

Ми пишаємося фантазією наших художників. Саме завдяки ним, текстурована колекція отримала цю назву. Використання різних прийомів ручних пристроїв, додає текстуру і особливість кожній панелі. Кожен елемент індивідуально відшліфований вручну, так само, як це робиться при виготовленні ексклюзивних меблів, щоб дерево виглядало якнайкраще.
Kraft 1
Kraft 2
Kraft 3
Kraft 4

3D дизайн on-line

ПОСЛУГА БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ КУПІВЛІ ТОВАРУ!
Складно визначитися з моделлю, кольором або розміром?
Можемо зробити це разом.
Заповни форму заявки на сайті з описом побажань.
Для послуги необхідно мати фото місця оформлення
і його основні розміри. Надіслати їх нам зручним для
Вас способом. Наш дизайнер зв'яжеться з Вами протягом дня.
І вже через 3 дні всі питання будуть вирішені.

Подробнее

Оплата та доставка

Оплата можлива банківським переказом з розрахункового рахунку фізичної або юридичної особи. Таким же чином покупку можна оплатити банківською картою за рахунком з розрахункового рахунку фізичної особи. Відвантажувальні документи надаються транспортною компанією разом з товаром.

Преимущества

ВИГОТОВЛЕННЯ ВІД 5 ДНІВ
6 МІС. ЗБЕРЕЖЕННЯ ЩЕ 5% ЗАМОВЛЕННЯ НА СКЛАДІ
ВОГНЕЗАХИСТ ТА АНТИБАКТЕРІАЛЬНЕ ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ
ПОЧАТКОВИЙ АРОМАТ ДЕРЕВА
Закрыть